Langdurig Parfum Olie Bulk Vloeibare Reinigingsmiddel Geur voor Reinigingsmiddel Verse kamergeur Badkamergeur voor kamerspray
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | ZHENXIN |
| Certificering | ISO HALAL Etc |
| Modelnummer | ZHENXIN-lida |
| Min. bestelaantal | 1 kg/geur |
| Prijs | USD $10/KG-$20/KG |
| Verpakking Details | 10ML/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 20000 kilogram/kilogram per maand |
| Productnaam | Geurolie voor het maken van wasmiddelen en waspoeders | Type | Synthetische smaak en geur |
|---|---|---|---|
| van | Vloeibare concentraatolie | Cijfer | ISO-kwaliteit |
| MOQ | 2kg/geur | verpakking | Plastic fles |
| Geur | Fruit | Steekproef | Ondersteunend gratis monster |
| Opslag | Koele, droge plaats | Levertijd | 7 dagen |
| Markeren | lange houdbaarheid van de geur van het wasmiddel,geur van vloeibare wasmiddelen in bulk,verse room spray geur |
||
| Productspecificatie |
Langdurig Parfum Olie Bulk Vloeibare Reinigingsmiddel Geur voor Reinigingsmiddel Verse kamergeur Badkamergeur voor kamerspray
![]()
|
Naam van het product
|
Geurende olie voor wasmiddel Waspoeder maken |
| Type | Synthetische smaak en geur |
| Certificering | MSDS COA IFRA Etc. |
| Houdbaarheid | 3 jaar |
| Verpakking | 2kg / 5kg / 25kg / 50kg / 100kg / 200kg... |
| Dosering | 00,5%-1% |
![]()
| Toepassing van het product |
![]()
![]()
| Over ons |
![]()
![]()
Guangzhou Zhenxin Flavours & Fragrances Co., Ltd. is opgericht in 2010. gespecialiseerd in het onderzoeken, ontwikkelen en produceren van smaken en geuren. we zijn gevestigd in Guangzhou Bonded Area van China.
De geuren worden veel gebruikt in parfums, kaarsen, shampoo, wasmiddel, lichaamswasmiddel, waspoeder, zeep, luchtverfrisser, wierook, aromatherapie, diffuser, essentiële olie, vloeibare zeep, huidverzorgingsproducten,Handen wassenAutoverzorgingsproducten, verzachter, vaste verfrissingsmiddel etc.
De smaken worden veel gebruikt in zuivelproducten, dranken, snoep, snack, koekjes, melk, ijs, gebakken voedsel, frisdrank, lippenstift, afwasmiddel, tandpasta, enz.
De prijs is goedkoop. Ondersteun kleine hoeveelheid aankoop en gemengde aankoop. We hebben ook een sterk logistiek team om dropshipping te ondersteunen, we kunnen naar elk land verzenden.
Wij kunnen allerlei soorten smaak- en geur-oliën produceren die veel worden gebruikt in cosmetica en voedsel- en drankindustrie, chemische industrie, textielindustrie en machine-industrie, enz.
| Certificeringen |
![]()
![]()
![]()
| Verpakking |
![]()
![]()
![]()
| Feedback van klanten |
![]()

