Hoogwaardige Parfum Grondstoffen Fris Bloemig Parfum Olie Kamergeur voor Wasmiddel Parfum Geurolie voor Kleding
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | ZHENXIN |
| Certificering | ISO HALAL Etc |
| Modelnummer | ZHENXIN-lida |
| Min. bestelaantal | 1 kg/geur |
| Prijs | USD $10/KG-$20/KG |
| Verpakking Details | 10ML/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 20000 kilogram/kilogram per maand |
| Productnaam | Geurolie voor het maken van wasmiddelen en waspoeders | Type | Synthetische smaak en geur |
|---|---|---|---|
| van | Vloeibare concentraatolie | Cijfer | ISO-kwaliteit |
| MOQ | 2kg/geur | verpakking | Plastic fles |
| Geur | Fruit | Steekproef | Ondersteunend gratis monster |
| Opslag | Koele, droge plaats | Levertijd | 7 dagen |
| Markeren | bloemige parfumolie voor de was,frisse geurolie voor kleding,Parfumgrondstoffen voor wasmiddelen |
||
| Product Specificatie |
Hoogwaardige Parfum Grondstoffen Fris Bloemige Parfum Olie Kamergeur voor Wasmiddel Parfum Geurolie voor Kleding
![]()
|
Productnaam
|
Geurolie voor Wasmiddel Poeder Maken |
| Type | Synthetische Smaak & Geur |
| Certificering | MSDS COA IFRA Etc |
| Houdbaarheid | 3 Jaar |
| Verpakking | 2kg / 5kg / 25kg / 50kg / 100kg / 200kg... |
| Dosering | 0,5%-1% |
![]()
| Producttoepassing |
![]()
![]()
| Over Ons |
![]()
![]()
Guangzhou Zhenxin Flavours&Fragrances Co.,Ltd. werd opgericht in 2010. Gespecialiseerd in het onderzoeken, ontwikkelen en produceren van smaken & geuren. wij zijn gevestigd in Guangzhou Bonded Area van China.
De geuren worden veelvuldig gebruikt in Parfum, Kaars, Shampoo, Wasmiddel, Douchegel, Wasmiddelpoeder, Zeep, Luchtverfrisser, Wierook, Aromatherapie, Diffuser, Essentiële olie, Vloeibare zeep, Huidverzorgingsproducten, Handwas, Auto-onderhoudsproducten, Wasverzachter, Vaste verfrisser etc.
De smaken worden veelvuldig gebruikt in zuivelproducten, Dranken, Snoep, Snacks, Koekjes, Melk, IJs, Gebakken producten, Frisdrank, Lippenstift, Afwas, Tandpasta etc.
De prijs is goedkoop. Ondersteunt kleine hoeveelheden en gemengde aankopen. We hebben ook een sterk logistiek team om dropshipping te ondersteunen, we kunnen naar elk land verzenden.
We kunnen allerlei smaak- en geuroliën produceren die veelvuldig worden gebruikt in de cosmetica- en voedsel- & drankenindustrie, de chemische industrie, de textielindustrie en de machine-industrie, etc.
| Certificeringen |
![]()
![]()
![]()
| Productverpakking |
![]()
![]()
![]()
| Klantfeedback |
![]()

