Alle producten
Langdurige aardbeiensmaak voor ijsmaken Fruitsmaak Bulksmaak Olijfsmaak Melkmaak Taartmaak Banansmaak
| Plaats van herkomst | Guangdong |
|---|---|
| Merknaam | ZHENIXIN |
| Certificering | ISO HALAL Etc |
| Modelnummer | ZHENXIN-lida |
| Min. bestelaantal | 2 kg |
| Prijs | negotiate directly |
| Verpakking Details | 10ML/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, |
| Levering vermogen | 20000 kilogram/kilogram per maand |
Productdetails
| Type | Synthetische smaak en geur | Brand name | ZHENXIN |
|---|---|---|---|
| Kleur | lichtgeel | van | Vloeibare concentraatolie |
| Verpakking | Plastic fles | Levertijd | 7 dagen |
| Certificering | HALAL MSDS COA IFRA Etc | Zuiverheid | 100% puur |
| Markeren | olie met aardbeiengesmaak voor ijs,vruchtensmaak in bulk voor bakken,bananenmelk smaak voor gebak |
||
Productomschrijving
Langdurige Aardbeiensmaak voor IJsmaken Fruitaroma Bulk Aroma Olie Melkaroma Taartaroma Bananensmaak
Productspecificatie:
![]()
| Dosering | Ongeveer 0,5-1% |
| Van | Vloeibaar concentraat olie |
| Verpakking | 2kg / 5kg / 10kg / 25kg /50kg /200kg |
| Certificering | ISO MSDS IFRA allergeen COA HALAL |
|
Opslag |
Koel en Droog |
| Kleur | Lichtgele Vloeistof |
Onze Voordelen:
![]()
Over Ons:
Samenwerking&Certificeringen:
![]()
Nu hebben we 1000+ partners, die de hele wereld bestrijken, zolang de expreslevering de plaats kan bereiken, kunnen we samenwerken. Momenteel leveren we ongeveer 10000 soorten producten aan het Midden-Oosten (20,00%), Europa (20%), Noord-Amerika (15,00%), Zuidoost-Azië (10,00%), Zuid-Azië (10,00%), Afrika (15,00%), Binnenlandse Markt (7,00%).
![]()
Productverpakking:
![]()
★ 5kg per doos (1*5kg) afmeting: 20*18*35cm, 0,013cbm
★ 10kg per doos (1*10kg of 2*5kg) afmeting: 40*18*35cm, 0,025cbm
★ 25kg per doos (1*25kg) afmeting: 34*33*48cm, 0,054cbm)
★ 30kg per doos (6*5kg) afmeting: 45*40*35cm, 0,063cbm)
Klantbeoordelingen:
![]()
Geadviseerde Producten

