Vers bosbessen smaak Sterk ijs smaak Langdurige smaak en geuren aardbei oranje smaak Yoghurt smaak olie
| Plaats van herkomst | Guangdong |
|---|---|
| Merknaam | ZHENIXIN |
| Certificering | ISO HALAL Etc |
| Modelnummer | ZHENXIN-lida |
| Min. bestelaantal | 2 kg |
| Prijs | negotiate directly |
| Verpakking Details | 10ML/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, |
| Levering vermogen | 20000 kilogram/kilogram per maand |
| van | Vloeibare concentraatolie | Zuiverheid | 100% puur |
|---|---|---|---|
| MOQ | 2kg/geur | Cijfer | ISO-kwaliteit |
| Opslag | Koele, droge plaats | Verpakking | Plastic fles |
| Steekproef | Vrij 15 monsters verstrekt, 10 ml per monster | Houdbaarheid | 1-3 jaar |
| Kleur | lichtgeel | ||
| Markeren | blauwe bessen ijs smaak olie,langdurige aardbeien olie,Oranje yoghurt smaak geur |
||
![]()
| Vernietiging | Ongeveer 0,5-1% |
| Van | Vloeibare geconcentreerde olie |
| Verpakking | 2 kg / 5 kg / 10 kg / 25 kg / 50 kg / 200 kg |
| Certificering | ISO MSDS IFRA allergeen COA HALAL |
|
Bewaarplaats |
Koele, droge plek |
| Kleur | Lichte gele vloeistof |
![]()
Guangzhou Zhenxin Flavours&Fragrances Co., Ltd.
Guangzhou Zhenxin Flavours & Fragrance Co., Ltd focus op smaak & geur productie voor meer dan 14 jaar, We hebben ISO9001, ISO22000, en HALAL certificering.en Allergen rapport.
De geuren worden veel gebruikt in parfums, kaarsen, shampoo, wasmiddel, lichaamswasmiddel, waspoeder, zeep, luchtverfrisser, wierook, aromatherapie, diffuser, essentiële olie, vloeibare zeep, huidverzorgingsproducten,Handen wassenAutoverzorgingsproducten, verzachter, vaste verfrissingsmiddel etc.
De smaken worden veel gebruikt in zuivelproducten, dranken, snoep, snack, koekjes, melk, ijs, gebakken voedsel, frisdrank, lippenstift, afwasmiddel, tandpasta, enz.
Wij kunnen allerlei soorten smaak- en geur-oliën produceren die veel worden gebruikt in cosmetica en voedsel- en drankindustrie, chemische industrie, textielindustrie en machine-industrie, enz.
Onze ervaren medewerkers, die zich inzetten voor strenge kwaliteitscontrole en zorgvuldige klantenservice, zijn altijd beschikbaar om uw eisen te bespreken en volledige klanttevredenheid te garanderen.Goed verkocht in alle steden en provincies in China., worden onze producten ook geëxporteerd naar klanten in landen en regio's als de VS, Rusland, Korea, Zuidoost-Azië en Afrika.
![]()
Nu hebben we 1000+ partners, die de hele wereld, zolang de express levering kan bereiken van de plaats, kunnen we samenwerken.Europa (20%), Noord-Amerika (15,00%), Zuidoost-Azië (10,00%), Zuid-Azië (10,00%), Afrika(15,00%), Binnenlandse markt(7,00%).
![]()
![]()
★ 5 kg per karton ((1*5 kg) maat:20*18*35 cm,0.013cbm
★ 10 kg per karton (1*10 kg of 2*5 kg) maat: 40*18*35 cm,0.025cbm
★ 25 kg per doos ((1*25 kg) maat:34*33*48 cm,0.054cbm)
★ 30 kg per doos (6*5 kg) maat:45*40*35 cm,0.063cbm)
![]()

