Bulk vanille smaak ijs smaak puur geconcentreerd oranje smaak olie goede druivenfruit smaak olie voedsel smaak voor ijs
| Plaats van herkomst | Guangdong |
|---|---|
| Merknaam | ZHENIXIN |
| Certificering | ISO HALAL Etc |
| Modelnummer | ZHENXIN-lida |
| Min. bestelaantal | 2 kg |
| Prijs | negotiate directly |
| Verpakking Details | 10ML/2kg/5kg/10kg/25kg/50kg/200kg |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, |
| Levering vermogen | 20000 kilogram/kilogram per maand |
| Geur | Karakteristieke geur | MOQ | 2kg/geur |
|---|---|---|---|
| Levertijd | 7 dagen | Cijfer | ISO-kwaliteit |
| Opslag | Koele, droge plaats | Verpakking | Plastic fles |
| Houdbaarheid | 1-3 jaar | van | Vloeibare concentraatolie |
| Type | Synthetische smaak en geur | ||
| Markeren | vanille ijs smaak olie,geconcentreerde oranje smaak,druivenvrucht ijs smaak |
||
![]()
| Dosering | Ongeveer 0,5-1% |
| Van | Vloeibaar concentraat olie |
| Verpakking | 2kg / 5kg / 10kg / 25kg / 50kg / 200kg |
| Certificering | ISO MSDS IFRA Allergeen COA HALAL |
|
Opslag |
Koel Droog Plaats |
| Kleur | Lichtgele Vloeistof |
![]()
Guangzhou Zhenxin Flavours & Fragrances Co., Ltd.
Ons bedrijf is een fabrikant voor de productie van ongeveer 4000 soorten aroma's en 7000 soorten geuren. Wij zijn een hightechbedrijf dat producten van hoge kwaliteit kan produceren, gelijk aan de producten van vier internationale top smaak- en geurondernemingen. Wij zijn de nr. 1 in het dupliceren van aroma's en geuren in China. We hebben meer dan 1000 soorten beroemde parfumgeuren gecreëerd.
De prijs is goedkoop. Ondersteunt kleine hoeveelheden en gemengde aankopen. We hebben ook een sterk logistiek team om dropshipping te ondersteunen, we kunnen naar elk land verzenden.
We kunnen allerlei smaak- en geuroliën produceren die veel worden gebruikt in de cosmetica- en voedsel- en drankenindustrie, de chemische industrie, de textielindustrie en de machine-industrie, enz.
![]()
Nu hebben we 1000+ partners, die de hele wereld bestrijken, zolang de expreslevering de plaats kan bereiken, kunnen we samenwerken. Momenteel leveren we ongeveer 10000 soorten producten aan het Midden-Oosten (20,00%), Europa (20%), Noord-Amerika (15,00%), Zuidoost-Azië (10,00%), Zuid-Azië (10,00%), Afrika (15,00%), Binnenlandse Markt (7,00%).
![]()
![]()
★ 5kg per doos (1*5kg) afmeting: 20*18*35cm, 0,013cbm
★ 10kg per doos (1*10kg of 2*5kg) afmeting: 40*18*35cm, 0,025cbm
★ 25kg per doos (1*25kg) afmeting: 34*33*48cm, 0,054cbm)
★ 30kg per doos (6*5kg) afmeting: 45*40*35cm, 0,063cbm)
![]()

