Alle producten
zoekwoorden [ flavour fragrance ] bij elkaar passen 1778 producten.
Goedkope geurende oliën geconcentreerde geur voor wasmiddel en vloeibare zeep
| Productnaam: | Aloë geur olie voor zeep |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Sollicitatie: | zeep het maken |
Fruit And Flower Smell Parfum Parfum Voor Shampoo& Body Wash& Zeep
| Product Name: | Vloeibare smaakconcentraat |
|---|---|
| Toepassing: | shampoo maken |
| Proefproef: | Vrij verstrekt 15 monsters, 10 ml per monster |
De meest geurige roze perzikbloesemkaarsgeuren die gebruikt worden voor het maken van populaire kaarsen
| Voeg verhouding toe: | 1%-5% |
|---|---|
| Pakket: | ijzer of kunststof |
| Houdbaarheid: | 1-3 jaar |
Camellia Geconcentreerde Parfum Olie Parfum Distributeur Voor Shampoo Body Wash
| Productnaam: | Olie van kamellia voor shampoo's |
|---|---|
| Cijfer: | ISO -kwaliteit |
| Kleur: | licht geel |
Synthetische vloeibare voedingswaarde Geur Voedingswaarde Voor bakkerijbrood
| Levertijd: | 7 dagen |
|---|---|
| Type: | Synthetische smaak en geur |
| Moq: | 2kg/geur |
Langdurige aromatische kaarsgeuren voor het maken van violette lavendelkaarsen
| MOQ: | 1 kg/SCENT |
|---|---|
| Formulier: | Vloeibare geur |
| Certificering: | MSDS COA IFRA Etc |
Luxe fijne Lily of the Valley zeep geuren voor top geurige zeep maken
| Uiterlijk: | Vloeibare geur |
|---|---|
| Type: | Synthetische geur |
| Bewaarplaats: | Droge, koele, donkere plek |
Natuurlijke Kaars Geurende Olie Bulk Geurende Olie Geconcentreerde Vrije Monsters
| Type: | Synthetische smaak en geur |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Zuiverheid: | 100% puur |
Gratis monster merk luxe lelie geur huis en auto parfum olie geur luchtverfrisser geur
| Van: | Vloeibare concentraatolie |
|---|---|
| Gebruik: | Dagelijkse smaak, industriële smaak |
| Andere namen: | Geconcentreerde geur |
Bulkverspreider van geuroliën voor jasmijn geuroliën voor zeep
| Productnaam: | Jasmienolie voor het maken van zeep |
|---|---|
| Andere naam: | jasmijnzeep |
| Oorsprong: | CN |

